google19a3042831b04710.html Evde Ek iş Verenler www.basakhizmet.com 05073855703 BAŞAK GROUP İNŞAAT-TAAHHÜT-PLAN-PROJE
Evde Ek iş Verenler

Küresel pandemi nedeniyle Türkiye’de pek çok vatandaş evden dışarı çıkmıyor. Bu nedenle evde para kazanmanın yollarını arayan vatandaşlar internet araştırmaları yapıyorlar. Evde çalışmak isteyen vatandaşlar, paketleme işi yaparak ya da makale yazarak para kazanma şansını elde edebilirler. Üstelik makale yazan vatandaşlar haftada 1000 TL kazanabilirler. İşte makale yazmak ve paketleme işi yapma hakkında detaylar…

Projelerimiz

MARKA TEMSİLCİNİZ

Projeleriniz bizim için değerlidir.. Bizi Keşfedin !...

DİGİTAL ALANLARDA REKLAMINIZ

HİZMETLERİMİZ

İŞKUR evde para kazanmak isteyen kadınlara bu kapsamda kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Evde paketleme işi yapana bin TL üzerinde kazanç elde etme şansı kazanıyorlar. Peki, İŞKUR evde paketleme işine başvurular nasıl yapılır?

Bu işe başlamak için atacağınız ilk adım yazma becerilerinizi geliştirmek, belirli bir okuyucu kitlesi belirleyip onların isteklerini özümseyebilmek ve birçok kişinin dikkatini çekebilecek, düzenli olarak sayfanızı ziyaret etmelerini sağlayacak bir bloğun nasıl oluşturulacağını ve neler içerebileceğini öğrenmek olmalı. Ne kadar çok ziyaretçi çekebilirseniz o kadar çok para kazanabilirsiniz. Severek kullandığınız elektrikli aletler hakkında blog yazıları yazmak bile sizin için karlı olabilir. Blogunuzdan en kolay para kazanma yöntemi ise Google Adsense(google reklamları) kullanmaktadır. Bu sayede Google reklamlarını sitenizde yayınlayabilir ve ödemenizi de her ay Google’dan alırsınız.

Mutlaka okuyun: Google AdSense ile Para Kazanmak

Blog oluşturma sürecinizi hızlandırmak istiyorsanız, ayda milyonlarca kişi tarafından ziyaret edilen yeniisfikirleri.net sitemizi kurup geliştirirken edindiğimiz tecrübelerimizi sizinle paylaşabiliriz. Üstelik sitenizi sizin için sıfırdan kurup tarafınıza teslim ediyoruz. Böylelikle size içerik üretmek, takipçi kitlenizle bağlantı kurmak ve tabii ki daha çok kişiyi sitenize çekebilmek için yeterli zaman kalacaktır.

 

Ciddiye alıp üzerine eğildiniz sürece Youtube’da zaman harcamak sizin için uzun vadede bol kazançlı bir iş olabilir. İzlenmeye değer, eğlendirici video içerikleri üretirseniz ve takipçi sayınızı en azından birkaç bine çıkarabilirseniz, videolarınız oynatılan reklamlar sayesinde size fazlasıyla yeterli bir ek gelir kazandırmaya başlayabilir. Çoğu Youtube kullanıcısı her yıl milyonlarca izlenme sayısına ulaşabiliyor. Bu nedenle doğru içerik, izleyici kitlesi, yetenek, bağlantılar ve zaman ile birlikte, bu fikre kendinizi adadıktan sonra yüz binlerce lira dahi kazanabilirsiniz. Youtube kanalı açmaya karar verdiğinizde en önem vermeniz gereken şey videolarınızın kalitesidir. Bu yüzden videolarınızı oluştururken kaliteden asla ödün vermeyin. Ek olarak, videoların kalitesi görüntülenme sayınızı etkileyeceğinden yüksek kalitede kamera ve mikrofona yatırım yapabilirsiniz.

Ne iş yapılacak?

İŞKUR ‘evde paketleme projesi’ ile nikah şekeri, bitki çayı paketleme, sabun, tel toka kutulama, kulak çubuğu ambalajlama, poşet katlama işlere başvuruda bulunacak kadınlar para kazanma şansını da yakalamış olacaklar. Evde paketleme işi başvuruda bulunmak isteyenlerin bazı işlemleri yapması gerekiyor.

Başvuru nasıl yapılır?

Evde paketleme işi yapmak isteyenlerin, adreslerine en yakın İŞKUR şubesine giderek kayıt yaptırmaları gerekiyor. Ayrıca kayıttan önce ise İŞKUR evde ek iş başvuru formunu doldurmak gerekiyor. Başvuru yapanların eğitim sertifika belgeleri İŞKUR meslek danışmanı tarafından kayıt edilecek. Paketleme işi geldiğinde ise İŞKUR başvuranın cep telefonuna mesaj gönderecek.

Makale yazma işi

Teknolojinin gelişmesi ile beraber makale yazma işi de değer kazanan mesleklerden biri oldu. Bilgisayarı olan vatandaşların evde makale yazarak para kazanması mümkün. Ortalama olarak 100 kelimesi 2 TL karşılığında para kazanılabilir. Günde 10 makale yazan bir vatandaş, 6 bin TL kazanabilir.

Evde Para Kazanmanın Yolları
 1. 1- Freelance yazarlık yaparak para kazanmak.
 2. 2- Youtube ile para kazanmak.
 3. 6- Ütü yaparak para kazanmak.
 4. 11- Blog yazarak para kazanmak.
 5. 12- E-kitap yazarak para kazanmak.
 6. 13- Satış ortaklığı ile para kazanmak.
 7. 14- Sosyal Medya Danışmanlığı
 8. 15- Online Kurslar.

Evde hanımlarından öğrencilere, çalışanlardan emeklilere kadar hemen hemen herkes evde para kazanabilir. Çünkü çağımızda evden çalışarak gelir elde edebileceğiniz birbirinden güzel iş imkanları bulunmaktadır.

Evden para kazanmanın bir sürü yolu olmasına karşın bunlar arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Bu yazımızda sizler için seçtiğimiz en güzel evde para kazanma yollarından bahsedeceğiz. Evde para kazanma konusunda ciddiyseniz bu yazımız  size yeni bir hayatın kapılarını aralayabilir.

“Evde nasıl para kazanabilirim?” diyenler için en güzel para kazanma yolları 

 

 • İçerik Strateji Uzmanı –Yaratıcılığa ve içerik yönetimine odaklanır.
 • Freelance Web İçerik Yazarı – Web odaklı içerikler üretir.
 • Hayalet Yazar- E-kitap, blog gönderileri, web sitesi sayfaları, e-posta, tanıtım bültenleri vb. pek çok konuda yazı hazırlar, ancak bunu başkası adına yaptıkları için kendi isimlerini kullanmazlar.
 • Profesyonel Yazar –Belirli bir süre boyunca freelance yazar olarak çalışan herkes kendisini “profesyonel yazar” olarak adlandırabilir.
 •  

 
Evde ek iş verenler, Evde para kazanmak, Para Kazanmak, İnternet üzerinden para kazanmak, Oturarak para kazanmak 

Bu Kelimeler kulağa ne kadar hoş geliyor değil mi ? 
Haberimizi ve sitemizi inceleyerek sizde faydalanabilirsiniz. Web siteniz yoksa Bizi Arayın yardımcı olalım. 
sizlere 
HAKKIMIZDA
KALİTELİ VE GÜVENİLİR HİZMET ANLAYIŞI 
BAŞAK HİZMET'E 
TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNARIZ.
BAŞAK HİZMET