Tamamlanan Projelerimiz

Projeleriniz bizim için değerlidir.. Bizi Keşfedin !...

Devam Eden Projelerimiz

Projelerimiz
 
HAYALLERİNİZİN GÖSTERGESİDİR
SİZ HAYAL KURUN BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM

Planlanan Projelerimiz

ADANA da Yapı Hizmetlerimiz Kat karşılığı olarak devam etmektedir. Arsalarınız Daireleriniz değerinde alınıyor. Sizlere Sıfır olarak teslim ediliyor Anahtar Teslim işlerinizde Bizleri tercih ediniz.
ADANA YAPI İNŞAAT VE GAYRİMENKUL HİZMETLERİ
ADANA YAPI HİZMETLERİ - ADANA İNŞAAT - ADANA İÇ MİMAR - ADANA MÜHENDİSLİK
ADANA MÜTEAHHİTLİK - ADANA ANAHTAR TESLİM YAPILAR
HALUK BAŞAK 0507 385 57 03
PROJELERİMİZ
ADANA YAPI VE İNŞAAT - ADANA SEYHAN YAPI - ADANA ÇUKUROVA YAPI - ADANA CEYHAN YAPI
ADANA HUZUREVLERİ YAPI VE İNŞAAT - ADANA BEYAZEVLER YAPI HİZMETLERİ - ADANA TÜRKMENBAŞI İÇ MİMAR - ADANA ANAHTAR TESLİM - ADANA KAT KARŞILIĞI - ADANA SEYHAN YAPI HİZMETLERİ - ADANA YAPI VE TEKNİK - ADANA YAPI FİRMALARI - ADANA YAPI İNŞAAT FİRMALARI - ADANA İNŞAAT YAPAN FİRMALAR - ADANA YAPI VE İNŞAAT
ADANA de her türlü projeler imza atmaktayız. Kentsel dönüşüm, kat karşılığı, arsa, tarla, gayrimenkul hizmetleri için BİZİ ARAYIN.
SİZE VERİLEN SÜRELER İÇERİSİNDE DOĞRU BİR PROJE VE DOĞRU SEÇİM VE İŞÇİLİKLER İLE HAYATINIZA KALDIĞINIZ YERDEN DEVAM EDECEKSİNİZ.
Adana Yapı ve İnşaat hizmetlerinde BAŞAK HİZMET kat karşılığı arsa projelerinizi %30 %40 %50 Hisseler ve paylar ile Yerleriniz değerinde mimarlıklar ve projeler ile Müteahhitlerimizin ve mimarlarımızın Çizimleri ve proje Görselleriyle sizlere Lüks bir Hayat imkanı sunuyor.
HAKKIMIZDA
KALİTELİ VE GÜVENİLİR HİZMET ANLAYIŞI 
BAŞAK HİZMET'E 
TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNARIZ.
BAŞAK HİZMET