google19a3042831b04710.html TUZLA KLİMA BAKIM - MONTAJ - TEMİZLEME - 05073855703 BAŞAK GROUP İNŞAAT-TAAHHÜT-PLAN-PROJE
TUZLA KLİMA BAKIM VE MONTAJ
TUZLA Klima Servisi ve İstanbul Klima Servisi
 

TUZLA klima servisiTUZLA ve İstanbul ilçelerine 2010 yılında kurulan TUZLA Klima Servisi firmamız çok kısa bir zaman dilimi içerisinde TUZLA ve İstanbul'daki tüm semtlere kaliteli ve garantili klima servis hizmeti götürmeyi başarmıştır.

Her geçen gün kendini geliştirmekte olan firmamız bu süreç içerisinde altyapısında da büyümeye giderek vermiş olduğu hizmetin kalitesini arttırmıştır. Sunduğumuz tüm hizmetlerde sunduğumuz işçilik hizmetlerinde ve kullanmış olduğumuz yedek parçalarda 1 yıl garanti sunmamız da bunun bir göstergesidir.

Sıcakların da iyice arttığı şu günlerde uzmanların da ortak görüşü olan klimaların bakım ve onarımında siz değerli TUZLA ve İstanbul halkına elimizden geldiğince en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

TUZLA ilçesinde bulunan TUZLA klima servisi hizmetimiz bulunmakta ve verdiğimiz hizmetin kalitesi her geçen gün hızla artmaktadır.


TUZLA KLİMA SERVİS HİZMETLERİMİZ
TUZLA KLİMA BAKIM
TUZLA KLİMA MONTAJ
TUZLA KLİMA DEMONTAJ
TUZLA KLİMA YER DEĞİŞTİRME
TUZLA KLİMA TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ ( SOĞUTMUYOR – ISITMIYOR – ÇALIŞMIYOR )
TUZLA KLİMA GAZ ŞARJ ( KLİMA SOĞUTMUYOR ŞİKAYETLERİNDE )
TUZLA KLİMA ANA KART & KOMPRESÖR DEĞİŞİMİ ( KLİMA ÇALIŞMIYOR – SOĞUTMUYOR )

TUZLA klima montaj servisi hizmetimiz ile Tüm klima marka ve modellerinde, Klimanızın uygun keşfi yapılarak verimliliğinin en yüksek performansta olması göz önünde bulundurularak montaj seti, Gaz ölçümleri yapılmakta ve cihazının en uygun maliyetleri ile sizler için montajı yapılmaktadır. Klima Montajı Yapılan Split klima, Salon Tip klima, Kaset tip klima ve diğer ürünlerinizin Güvenilir adres ile ve konusunda uzmanlaşmış ekiplerimizce Fabrika değerleri Montaj esnasında programlanmaktadır.

30 DK YA KAPINIZDA
TUZLA ARÇELİK KLİMA SERVİSİ - TUZLA LG KLİMA SERVİSİ - TUZLA BAYMAK KLİMA SERVİSİ
HAKKIMIZDA
KALİTELİ VE GÜVENİLİR HİZMET ANLAYIŞI 
BAŞAK HİZMET'E 
TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNARIZ.
BAŞAK HİZMET