google19a3042831b04710.html Pendik Klima Bakım - MONTAJ - TEMİZLEME 05073855703 BAŞAK GROUP İNŞAAT-TAAHHÜT-PLAN-PROJE
PENDİK KLİMA BAKIM VE MONTAJ
PENDİK Klima Servisi ve İstanbul Klima Servisi
 

PENDİK klima servisiPENDİK ve İstanbul ilçelerine 2010 yılında kurulan PENDİK Klima Servisi firmamız çok kısa bir zaman dilimi içerisinde PENDİK ve İstanbul'daki tüm semtlere kaliteli ve garantili klima servis hizmeti götürmeyi başarmıştır.

Her geçen gün kendini geliştirmekte olan firmamız bu süreç içerisinde altyapısında da büyümeye giderek vermiş olduğu hizmetin kalitesini arttırmıştır. Sunduğumuz tüm hizmetlerde sunduğumuz işçilik hizmetlerinde ve kullanmış olduğumuz yedek parçalarda 1 yıl garanti sunmamız da bunun bir göstergesidir.

Sıcakların da iyice arttığı şu günlerde uzmanların da ortak görüşü olan klimaların bakım ve onarımında siz değerli PENDİK ve İstanbul halkına elimizden geldiğince en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

PENDİK  ilçesinde bulunan PENDİK klima servisi hizmetimiz bulunmakta ve verdiğimiz hizmetin kalitesi her geçen gün hızla artmaktadır.


PENDİK KLİMA SERVİS HİZMETLERİMİZ
PENDİK KLİMA BAKIM
PENDİK KLİMA MONTAJ
PENDİK KLİMA DEMONTAJ
PENDİK KLİMA YER DEĞİŞTİRME
PENDİK KLİMA TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ ( SOĞUTMUYOR – ISITMIYOR – ÇALIŞMIYOR )
PENDİK KLİMA GAZ ŞARJ ( KLİMA SOĞUTMUYOR ŞİKAYETLERİNDE )
PENDİK KLİMA ANA KART & KOMPRESÖR DEĞİŞİMİ ( KLİMA ÇALIŞMIYOR – SOĞUTMUYOR )

PENDİK klima montaj servisi hizmetimiz ile Tüm klima marka ve modellerinde, Klimanızın uygun keşfi yapılarak verimliliğinin en yüksek performansta olması göz önünde bulundurularak montaj seti, Gaz ölçümleri yapılmakta ve cihazının en uygun maliyetleri ile sizler için montajı yapılmaktadır. Klima Montajı Yapılan Split klima, Salon Tip klima, Kaset tip klima ve diğer ürünlerinizin Güvenilir adres ile ve konusunda uzmanlaşmış ekiplerimizce Fabrika değerleri Montaj esnasında programlanmaktadır.

30 DK YA KAPINIZDA
PENDİK ARÇELİK KLİMA SERVİSİ - PENDİK LG KLİMA SERVİSİ - PENDİK BAYMAK KLİMA SERVİSİ
HAKKIMIZDA
KALİTELİ VE GÜVENİLİR HİZMET ANLAYIŞI 
BAŞAK HİZMET'E 
TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNARIZ.
BAŞAK HİZMET